Take a fresh look at your lifestyle.

Влада обдирає заробітчан, які повертаються додому через кордон, – Панькевич

4 952

Здирницька схема перевезення на українсько-польському кордоні – це черговий приклад мародерства влади, яка наживається в час епідемії.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, коментуючи скандал, до якого причетна обласна влада.

За його словами, влада наживається в час епідемії на людській біді, обдираючи заробітчан, які захотіли повернутися додому.

«І на Батьківщині їх зустріли нахабним свавіллям. Без сумніву, до цієї злочинної схеми задіяні і обласні посадовці, і митна й прикордонна служби. Замість того, щоб організувати для своїх громадян нормальне, безпечне проходження кордону в час найбільшого потоку, застосували тіньові схеми, які, очевидно, мали дах у столиці», – наголосив Олег Панькевич.

Він зазначив, що Львівська облдержадміністрація мала би звернутися до Митної та Прикордонної служб, щоб скоординувати дії, а також через Міністерство закордонних справ узгодити з польською стороною механізм перетину в таких надзвичайних обставинах.  

«Натомість придумали схему, яка викликала обурення і масу запитань: чому саме цей перевізник, що за «тариф» 50 злотих за поїздку в кілька сотень метрів, адже існують методики розрахунку тарифів, чому не обліковуються кошти (нема квитків, чеків), чи сплачено податки з цього так би мовити «бізнесу», – зазначає депутат.

Він наголошує, що вимагатиме від правоохоронних органів належного розслідування цієї корупційної схеми та покарання винних.

Нагадаємо, в ЗМІ оприлюднено інформацію про організацію начебто Львівською облдержадміністрацією платного перевезення на кордоні з Польщею. За їхніми підрахунками на пункті пропуску «Краковець» перевізник за день заробляє на цій схемі 160 тисяч гривень.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.