Take a fresh look at your lifestyle.

«Ощадбанк» та «Приватбанк» створюють загрози поширення коронавірусу, – Панькевич

234

Черги до відділень «Ощадбанку» та «Приватбанку» створюють загрози поширення коронавірусу та зводять нанівець усі карантинні заходи.

Про це йдеться в депутатському зверненні голови фракції ВО «Свобода» Олега Панькевича до голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

Як йдеться у зверненні, до депутатів фракції ВО «Свобода» звертаються мешканці області зі скаргами на черги до відділень «Ощадбанку» та «Приватбанку».

«У час карантину люди змушені вистоювати по кілька годин просто неба, щоб отримати пенсії чи сплатити за комунальні послуги. Переважно йдеться про пенсіонерів, які не користуються електронними засобами для розрахунків.

Окрім труднощів з отриманням послуг пенсіонерами, в таких умовах виникає велика загроза поширення коронавірусу серед працівників та клієнтів, адже не завжди люди дотримуються соціальної дистанції та маскового режиму.

Вважаємо таку ситуацію прогалиною в діях влади щодо запобігання поширення вірусу, яка зводить нанівець усі карантинні обмеження.
Вимагаємо негайно усунути недоліки та належно організувати обслуговування клієнтів та безпечні умови роботи працівників в умовах епідемії та карантину, вжити всіх необхідних заходів безпеки», – йдеться у зверненні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.