Take a fresh look at your lifestyle.

In Memoriam. Миколаїв попрощався із легендою тенісу Михайлом Регушем

434

Говорячи у Миколаєві слово “теніс” – одразу спадає на думку прізвище “Регуш” і навпаки.

У ці дні для багатьох миколаївчан та жителів нашого району, які ходили на секцію з настільного тенісу у третю школу, не стало не просто тренера – не стало друга, вчителя, легенди миколаївського спорту… Михайла Регуша.

Пам’ять повертає у спогади шкільних років, коли ми з п. Михайлом бачилися ледь не кожного дня чи через кілька днів, адже ми з друзями практично весь свій вільний час проводили на шкільному подвір’ї через яке п. Михайло йшов і повертався із своїх секцій. Його лисину було видно здалека. Попри те, що ми з друзями грали футбол, а п. Михайло йшов на теніс – ми добре знались, завжди вітались і часом розмовляли. Від нього завжди випромінювала доброта – мабуть, тому його так любили діти.

Михайло Регуш був зразковим прикладом людини відданої спорту – чи точніше тенісу. У нього навіть два хлопці – тенісисти. Пам’ятаю, коли п. Михайло проводив турніри пам’яті свого сина Володимира, то до цього залучав і свою дружину, хоч на кухні, але тоді вся сім’я Регушів була занурена у теніс.

Пан Михайло був прикладом самопожертви заради інших. Кажуть, що всі професії від людей, а від Бога лише одна – це вчитель. Не раз приходив на його тренування і бачив, як він тренував маленьких дітей – з часом він ріс разом з ними; вкладав у них не лише свої знання та вміння, але й душу; врешті-решт з окремими із них ставав чемпіонами всеукраїнських змагань у складі команди “Патріот”.

До речі, дуже гарна назва. Цікаво, що таку назву команда Михайла Регуша носила ще до того, як патріотизм у нашій країні став мейнстрімом – коли це ще не було так популярно, як зараз. Якось п. Михайло мені на цьому наголошував. Він гордився не лише своєю командою, але й її назвою, бо у ній він також був – були його погляди, перед якими окремо схиляю голову.

Все це засвідчує, що для Михайла Регуша настільний теніс – це був не лише спорт; це був спосіб життя, частина світогляду, життєве призначення.

Втрата п. Михайла – це неоціненна втрата для кожного із нас. Молимося за Михайла Регуша. Вічная йому пам’ять і Царство Небесне!

Михайло Галущак

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.