Take a fresh look at your lifestyle.

На час карантину Червоноград звільнив малий бізнес від податку

1 342

Сьогодні, 29 квітня, на сесії Червоноградської міської ради ухвалено Проект рішення про звільнення від сплати єдиного податку на час карантину підприємців першої та другої групи, яким уряд заборонив здійснювати діяльність у зв’язку з епідемією. Співавтор рішення – секретар міської ради, свободівець Олександр Грасулов.

Як зазначив Олександр Грасулов, ухвалення цього рішення дозволить частково компенсувати збитки, яких зазнали підприємці в час вимушеного простою. Відтак рада встановила на два місяці нульову ставку єдиного податку.

«Таких підприємців у місті є 1776, сума податків, які вони мали би сплатити, становить близько двох мільйонів гривень», – зазначив свободівець.

Зауважимо, що скасування єдиного податку не стосується бізнесу, якому не заборонено працювати під час карантину – це, зокрема продуктові магазини, аптеки, страхові, фінансові установи.

Додамо, що Червоноградська міська рада вперше провела виїзне засідання. У зв’язку з карантином, засідання відбулось на місцевому стадіоні «Шахтар».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.