Take a fresh look at your lifestyle.

Нова дорога з’єднає Пустомитівський, Миколаївський та Дрогобицький райони (фото)

1 482

В області триває ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА

Ця дорога сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця.

Депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло у коментарі зазначив, що відремонтована дорога матиме важливе значення для жителів Миколаївського району, які кожен день добираються у сторону Львова чи Дрогобича. “Це є важлива дорожня артерія району”, – наголосив Микола Седіло.

Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.

Ремонт дороги проводять в межах інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», який реалізується з 2016 року. До цього часу забезпечення проїзду транспорту на вказаному шляху здійснювалося лише в межах експлуатаційного утримання, ліквідовуючи аварійну ямковість.

У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).

На сьогоднішній день виконані роботи із поширення проїзної частини, влаштування нижнього шару асфальтобетону з попереднім посиленням основи. В межах населених пунктів влаштовано тротуари, зупинки громадського транспорту та освітлення. Відремонтовано вже 5 мостів.

Станом на сьогодні, проводять роботи із влаштування завершального шару асфальтобетонного дорожнього покриття (щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші) на ділянці Колодруби – Меденичі.

Крім цього, триває ремонт на двох мостових переходах у Колодрубах. Загальна вартість робіт 396,3млн грн на ремонт ділянки 15,8 км. 

Зазначимо, цьогоріч заплановано завершити ремонтні роботи в повному обсязі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.