Take a fresh look at your lifestyle.

Галущак пропонує зменшити податки для підприємців, які не працювали під час карантину

299

“Під час карантину значна частина підприємців Миколаєва вимушено не працювала. Ці люди пішли у збиток заради того, щоб коронавірус не розповсюджувався і ми всі були у безпеці. Переконаний, що прийшов час, щоб також піти на зустріч цій категорії людей”.

Про це у коментарі розповів свободівець Михайло Галущак, який зазначив, що 29 квітня направив звернення меру Миколаєва щодо включення у Порядок денний наступної сесії міської ради Проекту рішення щодо звільнення від сплати єдиного податку на час карантину підприємців першої та другої групи, яким уряд заборонив здійснювати діяльність у зв’язку з епідемією.

У Проекті рішення йдеться про звільнення від сплати єдиного податку на два місяці – від 1 травня по 30 червня.

“Надіюсь, Миколаївська міська рада прийме це рішення на своїй наступній сесії. Ухвалення цього дозволить частково компенсувати збитки, яких зазнали підприємці в час вимушеного простою”, – наголосив Михайло Галущак.

Додамо, що 30 квітня таке рішення прийняла сесія Бориславської міської рад, 29 квітня – сесія Червоноградської міської ради, раніше це вже зробила Трускавецька місцева рада.

Пільга не стосується бізнесу, якому не заборонено працювати під час карантину – це, зокрема продуктові магазини, аптеки, страхові, фінансові установи.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.