Take a fresh look at your lifestyle.

Мерія Борислава поскаржилася на роботу “Ощадбанку” та “Приватбанку”

1 324

Сьогодні, 30 квітня, на сесії Бориславської міської ради депутатська фракція ВО «Свобода» ініціювала звернення від депутатів міської ради до обласного управління АТ «Ощадбанк» та Західне ГРУ АТ КБ «Приватбанк» щодо незадовільної організації роботи відділень банків в м. Бориславі.

Більшість депутатів підтримала зверненя.

Подаємо текст: «До нас, депутатів Бориславської міської ради, звертаються мешканці міста зі скаргами на черги до відділень «Ощадбанку» та «Приватбанку», які створюють загрози поширення коронавірусу та зводять нанівець усі карантинні заходи.

У час карантину люди змушені вистоювати по кілька годин просто неба, щоб отримати пенсії чи сплатити за комунальні послуги. Переважно йдеться про пенсіонерів, які не користуються електронними засобами для розрахунків. Окрім труднощів з отриманням послуг пенсіонерами, в таких умовах виникає велика загроза поширення коронавірусу серед працівників та клієнтів, адже не завжди люди дотримуються соціальної та маскового режиму.

Вважаємо таку ситуацію неприпустимою та просимо усунути її, незалежно організувати обслуговування клієнтів та безпечні умови роботи працівників банків в умовах епідемії та карантину, вжити всіх необхідних заходів безпеки».

Раніше голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Олег Панькевич направив відповідне звернення відділень «Ощадбанку» та «Приватбанку»  до голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.