Take a fresh look at your lifestyle.

Портнов влаштував істерику і назвав майданівців “вбивцями” та “злочинним кублом” (відео)

4 173

Колишній перший заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який після 5-річної паузи у 2019 р. повернувся в Україну, активно ділитися своїми антиукраїнськими висловлюваннями у ЗМІ.

29 квітня на телеканалі ЗІК в ефірі Ток-шоу Андрій Портнов у грубій формі висловився щодо події на Майдані часів Революції гідності.

“Співробітники міліції законно затримували та арештовували учасників безпорядків на Майдані. Я підтримую кожного, хто виконував цю роботу. Вони виконували присягу – вони повинні бути, або такими ж героями, як вважають тих, якась частина населення, або по відношенні до них має бути однакова справедлива парадигма від правоохоронної і судової системи України”, – зазначив екс-заступник глави АП Януковича.

Виступ Потнова з 2.33 хв

Коментуючи “диктаторські закони”, Портнов висловився, що “на 95% це прекрасні закони”

Розглядаючи тему онлайн-уроків з історії, які зараз транслюють школярам, екс-заступник глави АП Януковича прокоментував:

“У системі освіти діюча влада, яка перемогла на виборах – повинна була давно розібратися з цією проблемою. У підручниках 5-класників йде героїзація учасників масових безпорядків і вбивць, вбивавших на Майдані людей, провокувавших стрільбу друг у друга…Це злочинне кубло записали у підручники 5-8 класів – називають їх героями”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.