Take a fresh look at your lifestyle.

Чура закликав владу Мостиська зменшити податки для підприємців, які не працюють під час карантину

972

“Малому бізнесу Мостищини потрібно підставити плече. Підприємці, які не працюють у час карантину та не мають доходів, з надією дивляться на місцеву владу та депутатів, які можуть та мають знизити для них податки”.

Про це у коментарі розповів голова Мостиської районної організації ВО “Свобода” Богдан Чура, який зазначив, що на численні звернення підприємців, 30 квітня направив звернення меру Мостиська щодо включення у Порядок денний наступної сесії міської ради Проекту рішення щодо звільнення від сплати єдиного податку на час карантину підприємців першої та другої групи, яким уряд заборонив здійснювати діяльність у зв’язку з коронавірусом.

У Проекті рішення йдеться про звільнення від сплати єдиного податку на два місяці – від 1 травня по 30 червня.

“Надіюсь, Мостиська міська рада на наступній сесії прийме це рішення. Маємо з розумінням поставитись до підприємців, які призупинили свій бізнес на час карантину, щоб не ставити здоров’я людей під загрозу. Вони зазнали збитків – маємо їм хоч трохи допомогти”, – додав Богдан Чура.

Додамо, що 30 квітня таке рішення прийняла сесія Бориславської міської рад, 29 квітня – сесія Червоноградської міської ради, раніше це вже зробила Трускавецька місцева рада.

Пільга не стосується бізнесу, якому не заборонено працювати під час карантину – це, зокрема продуктові магазини, аптеки, страхові, фінансові установи.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.