Take a fresh look at your lifestyle.

Одеситам, які спалили будинок профспілок – потрібно дати “Героя України”, – політолог

552

“2 травня в Україні має стати святковим днем, а в самій Одесі – днем міста. А тим хто спалив мсклв в будинку профспілок – присвоїти Героя України”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив політолог, нардеп від ВО “Свобода” VII скликання Андрій Міщенко.

Свободівець заклика це зробити “не посмертно, як у нас узвичаєно – в народу-некрофіла, а при житті, щоб українці мали з кого брати приклад і, як на практиці захищати свою Україну”.

“Держава має забезпечити новітнім Героям можливість мандрувати Україною, для проведення лекції в школах, ліцеях, ВНУЗах, підприємствах та військових з’єднаннях, – продовжив свободівець, – А якісні фільми про цю знаменну подію в новітній історії України – прославляли чин та дух українців-одеситів, що відстояли честь та славу свого міста та України, не згірше чину крутянців сто літ тому.

Українець від народження має знати і усвідомлювати, що за дії на захист української держави, її народу, мови – завжди буде пошанований власним народом та державою. А ворог, що посягає на святе – смертю.

Так буде коли при владі будуть не імітатори чи фіґлярі, а українці”.

Зазначимо, що 2 травня 2014 р. в Одесі українські націоналісти будинку профспілок спалили близько п’яти десятків сепаратистів, які намагалися організувати в Україні “русскую весну”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.