Take a fresh look at your lifestyle.

Чому в карантин одним можна, а іншим ні: мер Черкас вдруге відповів Зеленському

96

“Найбільше, що обурює жителів нашого міста (Черкас), – це те, що застосовується закон України вибірково. Що простий підприємець, який годує свою родину невеликим бізнесом, який тримає кав’ярню чи будівельний невеликий магазинчик, не може працювати, а великий будівельний гіпермаркет може працювати”.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. 

“Жителів міста глибоко обурює те, що вони не можуть відвідати парк, – продовжив мер Черкас, – а повинні ходити в ломбард, що вони не можуть відвідати парк із дитиною, але можуть з собакою.  

Просто фактично те, що діється в Україні, – це соціальна несправедливість. Я кажу, що виконавчий комітет виключно відновив соціальну справедливість”. 

Анатолій Бондаренко розповів, що поряд з “Епіцентром” є невеликі будівельні магазинчики. “Так я не можу пояснити власникам цих магазинчиків, чому вони не працюють”, – наголосив міський очільник. 

Зазначимо, що на мера Черкас відкрито кримінальне провадження щодо послаблення міською радою карантинних обмежень у місті. Анатолій Бондаренко також заявив про погрози з Адміністрації Президента, на які він відповів: “Ще ніхто не здолав Холодний Яр”. Також мера Черкас підтримав свободівець, міський Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.