Take a fresh look at your lifestyle.

Бродівська влада потрапила у черговий корупційний скандал

2 665

“У деяких містах влада ухвалила рішення про звільнення від єдиного податку фізичних осіб-підприємців 1 і 2 груп, яким уряд заборонив працювати в час карантину. Але не бродівська влада. Бо вони для себе давно поділили бізнесменів на сорти: першосортним – допомагати, другосортних – ігнорувати”.

Про це повідомляється на сторінці у Фейсбук “Броди за лаштунками”

Громадські активісти на своїй сторінці зазначають, що мешканець Буська Дмитро Новосад (який, як з’ясувалося, навіть не зареєстрований, як підприємець) отримав дозвіл на будівництво тимчасової споруди на місцевому ринку у Бродах.

Далі у статті йдеться:

“Отримав дозвіл рішенням виконкому Бродівської міської ради. Без конкурсу. Не знаємо, ким він доводиться Белеєві чи іншим «батькам міста», але яскравій представниці Зе-влади, колишній міністерці освіти і науки Ганні Новосад він близька рідня. І Новосад не один такий «першого сорту».

Для них не існує епідемії та карантину, як для підприємців, які не можуть зараз працювати на ринку, будівництво й зараз у розпалі. Попередньо для них було звільнено територію – контейнери, які не використовувалися, перенесли від мури Бродівського замку, що є грубим порушенням. І таку схему застосовують не вперше. До речі, наданням дозволів під «ведення підприємницької діяльності» людям, які навіть не зареєстровані підприємцями, мали би зацікавитися правоохоронні органи…

А чи відомо вам, що бродівський ринок щороку отримує з міського бюджету понад півмільйона гривень і не дає жодних надходжень до міської скарбниці? То, може, недоцільно роздавати задурно привабливі ділянки для людей, які згодом зароблятимуть на бродівських підприємцях, надаючи їм в оренду свої площі? Як би мало бути по-господарськи, по-справедливості, по-державницькому? Міська влада мала би оголосити конкурс на оренду чи викуп земельних ділянок з можливістю встановлення МАФів, в якому могли би позмагатися різні підприємці. Так було б справедливо і вигідно для міста, бо пішли би кошти в бюджет. Але видається, що гроші йдуть у чиюсь глибоку кишеню.

…І коли вчергове міській раді пропонуватимуть звільнити від податків дрібних підприємців, а мер заперечуватиме, бо, мовляв, від цього втратить бюджет, згадайте про пана Новосада, який отримав ласий шматок в центрі Бродів безкоштовно, не поповнивши ні на копійку міську скарбницю”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.