Take a fresh look at your lifestyle.

Рекордна сума: у Зеленського розповіли, скільки коштів пішло на боротьбу з коронавірусом

44

З моменту початку пандемії коронавірусу в Україні фонд з ліквідації наслідків COVID-19 при Офісі президента витратив 374 мільйони 620 тисяч гривень.

Звіт фонду опублікувала прес-служба Офісу Президента.

Зазначається, що медичні товари та засоби індивідуального захисту для боротьби з поширенням коронавірусу в Україні були придбані за недержавні кошти.

Секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко заявив, що президент України Володимир Зеленський зумів домовитися з представниками великого бізнесу щодо допомоги закупівлі засобів захисту для українських лікарів, поліції, прикордонників тощо.

Повідомляється, що бізнес вніс кошти до відповідного фонду.

Загалом на закупівлю товарів від українських виробників було витрачено 155,6 млн грн, тоді як на продукцію від іноземних постачальників – 182,6 млн грн.

На авіаційну доставку медзасобів було витрачено 33,6 млн грн. Витрати на митне оформлення, логістику та вантажні послуги склали 286 тис. грн.

На даний момент відбулося 17 рейсів до Китаю: 10 рейсів до Сяменя, чотири рейси – до Гуанчжоу, три рейси – до Пекіна і 4 рейси до Сеула, Корея.

9 рейсів оплатив фонд з ліквідації наслідків COVID-19

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.