Take a fresh look at your lifestyle.

Стрийській райраді пропонують розглянути питання про підтримку бізнесу в умовах карантину

62

Голова Стрийської районної організації ВО “Свобода”, депутат районної ради Мар’ян Берездецький направив звернення на ім’я голови вказаної ради щодо винесення на наступне сесійне засідання питання про підтримку підприємців 1-шої та 2-гої категорії під час карантину.

Мар’ян Берездецький у коментарі зазначив, що пропонує районній раді розглянути наступні питання:

  • звільнити від оподаткування податком підприємства сфери послуг, які вимушено не працювали під час карантину;
  • зменшити ставку орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності для орендарів, які вимушено не працювали під час карантину;
  • звернутися до голови м. Стрий щодо звільнення від сплати єдиного податку на час карантину підприємців міста 1-шої та 2-гої групи.

Свободівець пропонує звільнити від сплати єдиного податку підприємців, які не працювали, на два місяці – від 1 травня по 30 червня.

Додамо, що 4 травня Рава-Руська міська рада прийняла рішення про звільнення від сплати єдиного податку на час карантину підприємців першої та другої групи, яким уряд заборонив здійснювати діяльність у зв’язку з коронавірусом. 30 квітня це зробила сесія Бориславської міської ради, 29 квітня – сесія Червоноградської міської ради, ще раніше – Трускавецька місцева рада.

ВО “Свобода” ініціює подібні рішення і в інших місцевих радах Львівщини.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.