Take a fresh look at your lifestyle.

“Людина Ганущина” стала заступником міністра в Уряді Зе

1 764

Першим заступником міністра розвитку громад та територій України призначили Василя Лозинського, який у травні 2016 – серпні 2019 року працював виконавчим директором Львівської обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” і відповідно до займаної посади був підлеглим голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України, передає ІА “Варіанти”.

Вчора, 5 травня, Кабінет Міністрів призначив Василя Лозинського на посаду першого заступника міністра розвитку громад та територій України.

Лозинський опікуватиметься державною політикою у сфері будівництва, містобудування, просторового планування територій та архітектури, технічного регулювання та енергоефективності у будівництві, питаннями євроінтеграції.

Раніше Василя Лозинського призначив своїм першим заступником вже екс-голова Львівської ОДА Маркіян Мальський ще у липні 2019 року. До цього Лозинський працював на посаді виконавчого директора Асоціації місцевих рад Львівщини, а у 2015 році очолював департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА. 

Зазначимо також. що під час розроблення перспективного плану Львівщини представники громад організували під стінами ЛОДА “децентралізаційний Майдан” і вимагали усунути заступника голови ЛОДА Василя Лозинського від впливу на формування ОТГ в області.

У 2019 р. голова облради Олександр Ганущин відкрито заявляв, що Львівщина перебуває у 100% опозиції до Президента Зеленського.

На сесії Львівської облради 12 березня голова облради разом із своєю більшістю виділили на премії для чиновників Львівської облдержадміністрації 35 млн грн.

В час карантину Олександр Ганущин презентував допомогу Львівщині від Фонду Ріната Ахметова. Нагадаємо, що останній зайняв інертну позицію щодо Донбасу весною 2014 р., коли розпочалася російсько-українська війна.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.