Take a fresh look at your lifestyle.

Облрада знову обговорить питання децентралізації на Львівщині

336

З ініціативи голови фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олега Панькевича на наступній сесії обласної ради депутати висловлять свою позицію стосовно децентралізаційної реформи та її реалізації на Львівщині. Таке рішення 7 травня 2020 року підтримано на засіданні президії обласної ради.

«Ситуація довкола процесу формування ОТГ на Львівщині загострюється. Громади виявляють невдоволення неналежними діями обласної державної адміністрації, яка в процесі формування перспективного плану нехтує їхньою позицією та інтересами.  Пропоную заслухати інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо перспективного плану формування територій громад Львівської області та висловити позицію ради з цього питання», – зазначає Олег Панькевич.

Члени президії підтримали пропозицію голови фракції ВО «Свобода».

Нагадаємо,  11 лютого 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутатська більшість не підтримала пропозиції свободівців стосовно формування ОТГ на Львівщині, зокрема визнати роботу Львівської облдержадміністрації в питанні формування перспективних планів об`єднання громад незадовільною.

24 лютого 2020 року голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич звернувся з вимогою до голови Львівської обласної ради про скликання позачергової сесії  у зв’язку з невдоволенням громад реалізацією реформи децентралізації. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.