Take a fresh look at your lifestyle.

У Миколаєві зрізують вже зелені дерева та знищують гнізда птахів (фото)

1 213

Жителі Миколаєва Львівська обл. скаржаться, що сьогодні місцеві комунальники обрізуючи у місті дерева знищили також гнізда птахів, які на них були.

Обрізка дерев відбувається на вул. Грушевського між будинками (на “Посьолку”)

Миколаївчанка Юля Журіна повідомила, що на питання у комунальників, чому відбувається знищення дерев, а відповідно і гнізд, отримала відповідь, що це вказівка мера Андрія Щебеля.

Свободівець Михайло Галущак зазначив, що проводити кронування дерев, коли вони вже розпустили листочки є неправильно і злочинно проти екології. “Дерева не можна обрізати, коли вони вже пустили листя. Вони хворіють у тому числі через неправильне кронування. У нас доволі часто весь догляд зводиться до обрізки, після якої дерева нагадують електричні стовпи.

Щодо знищення гнізд на деревах, то це однозначно є злочин. Відповідно до Статті 16 Закону України Про тваринний світ “забороняється знищення тварин, руйнування їхнього житла та інших споруд (нір, хаток, лігв, гнізд, мурашників, бобрових загат тощо)”. Якщо люди побачать подібні дії комунальників, то можуть сміливо звертатися у поліцію”, – наголосив Михайло Галущак.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.