Take a fresh look at your lifestyle.

З ініціативи Панькевича облрада розгляне питання про подолання коронавірусу

96

На найближчій сесії Львівської обласної ради депутати найпершим розглянуть питання про заходи з подолання епідемії коронавірусу у Львівській області.

Таку ініціативу висловив 7 травня 2020 року на засіданні президії обласної ради голова фракції ВО «Свобода»  Олег Панькевич. Його підтримали члени президії.

«Першочергово необхідно розглянути вкрай важливе питання: про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу на Львівщині, зокрема, виділити кошти на найнагальніші потреби, доручити ЛОДА розробити програму із протидії епідемії коронавірусу. Як прогнозують, епідемія триватиме не один місяць. Але вже зараз ми зіткнулися з незабезпеченістю лікарень, з соціально-економічними проблемами, які виникають внаслідок тривалого карантину. Обласна рада має оперативно реагувати на такі виклики», – зазначив депутат.

Під час засідання президії Олег Панькевич також порушив тему незаконної діяльності великих підприємств в той час, коли малий бізнес занепадає, бо змушений дотримуватися карантину.

«Чомусь «Епіцентру» не заборонено працювати під час карантину. Такі привілеї викликають багато запитань, відповіді на які ми хотіли би почути на сесії», – наголосив Олег Панькевич і його підтримали інші члени президії.

Нагадаємо, що фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді тричі ініціювала скликання позачергової сесії стосовно заходів із подолання епідемії коронавірусу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.