Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові знайшли таємні подарунки Медведчука для “ветеранів” до “Дня победи” (фото)

1 823

У Львові, не зважаючи на карантин, представники деяких ветеранських організацій та активісти, відомі своїми проросійськими поглядами, організували святкування до Дня перемоги.

Про це повідомляє сайт “Захід.нет”.

Зібрання відбулося не афішовано у формі застілля у приміщенні Львівської обласної організації ветеранів України на вул. Липинського, 54, яке організація безкоштовно орендує у Львівської облради. На місце події викликали поліцію. Про цей факт повідомила голова громадської ради при СБУ у Львівській області Галина Янко.

«І сьогодні реванш відбувся у Львові. На фоні заяв Львівської обласної ради та Олександра Ганущина щодо недопущення реваншу, саме в приміщенні, що належить обласній раді, в порушення карантинних норм, сьогодні «Руській мір» вирішив собі сотворити сабантуй. Кажуть, «с*ка православна» подаруночки вирішила у Львові пороздавати ще з однією відомою проросійською особою, що вважає нас у Львові окупантами. От скажіть мені, як ми дожилися до того, що «руській мір» орендує наше майно у Львові? І це на шостому році війни вони ще досі там?!», – повідомила Галина Янко.

Для збільшення – клікайте

За її даними, на святкування зібралися представники різних ветеранських організацій, а також «Українського вибору» Віктора Медведчука у Львові. Це люди переважно літнього віку, а такі зібрання є грубим порушенням карантинних норм.

На фото, які оприлюднила Янко, також видно шматок вітальної листівки, де на червоному тлі видніється напис російською мовою «С днём великой Победы». Унизу підпис – «Оксана Марченко, Виктор Медведчук». Зверху видно логотип партії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.