Take a fresh look at your lifestyle.

Облрада розгляне питання про зловживання у департаменті освіти ЛОДА

413

У порядку денному наступної сесії Львівської обласної ради нарешті з’являться ініційовані фракцією ВО «Свобода» питання стосовно проблем галузі освіти та збереження культурно-історичних пам’яток на Львівщині.

Таке рішення ухвалено 7 травня 2020 року на засіданні президії обласної ради.

Як зазначив у своєму виступі голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич, свободівці ще 2018 року зареєстрували проект рішення про ситуацію в освітній галузі, однак до розгляду питання так і не дійшло.

«Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що Державна аудиторська служба провела фінансовий аудит в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації та виявила фінансові порушення на 112,7 млн грн.

Водночас департамент, як виявилося, не спроможний освоїти кошти бюджетних програм. Можливо, якби обласна рада конролювала роботу департаменту, розглядала відповідні питання на сесії, то й не дійшло б до таких фінансових порушень?» – зазначив Олег Панькевич.

Він також наголосив, що вкрай актуальним є питання збереження пам’яток історії та культури і важливо, аби обласна рада розглянула це питання.

Члени президії підтримали ініціативу Олега Панькевича. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.