Take a fresh look at your lifestyle.

Львів з висоти: місця, які обов’язково потрібно відвідати у місті Лева

24

Львів старовинне місто,  а отже тут безліч місць, які цікаві гостям міста, серед них одні з найпопулярніших є оглядові майданчики.  Сервіс оренди житла подобово Doba Inn підготував для Вас інформацію про найбільш популярні оглядові майданчики міста Лева, завдяки яким ви зможете милуватися містом з висоти.

Ратуша

Одним з найбільш популярніших місць серед туристів є ратуша. Вона розташована прямісінько на площі Ринок. Ратуша збудована ще в минулому столітті, в середині якої знаходиться давній годинниковій механізм, який ви можете оглянути при піднятті на Ратушу. Краєвид з Ратуші відкривається на всю центральну частину міста.  Вхідний квиток на Ратушу для дорослого коштує 40 грн., а для дитини всього 15 грн. Львівська  ратуша є однією з найкрасивіших в Україні.

Високий замок

Високий замок – одна з найвищих природніх вершин міста Львова. Колись тут був замок побудований Левом Даниловичем, на жаль зараз залишилися тільки залишки мурів замку. Біля підніжжя Високого замку знаходиться телекомунікаційна вишка, яку часто порівнюють з Ельфевою вежею у Франції. Піднятися на Високий замок можна цілком безкоштовно. Врахуйте, щоб піднятися на вершину варто докласти фізичних зусиль. Але, не бійтесь що це не є настільки важко як ви собі подумали, бо навіть малі діти піднімаються на Високий замок. Все ж піднявшися на вершину ви отримаєте незабутні враження!

Оглядовий майданчик костелу Ольги і Єлизавети

Церква Ользи і Єлизавети збудували у 1911 році і відтоді цей костел є найвищою будівлею міста Львова. Висота будівлі 88 метрів. Костел знаходиться на площі Кропивницького, що зразу неподалік головного залізничного вокзалу міста Львова. Тому, якщо ви тільки приїхали у Львів, то можете зразу відвідати цей костел і піднятися на його оглядовий майданчик. Варто зазначити, що оглядовий майданчик працює з 12:00 до 17:00. Вхід 20 грн.

Заодно радимо Вам, якщо ви приїхали до Львова і бажаєте орендувати квартиру у Львові, то скористайтеся надійним сервісом з бронювання житла Doba Inn, адже це один з найнадійніших сервісів з бронювання житла.

Серед інших оглядових майданчиків у Львові також варто Вам відвідати наступні:
 – Оглядовий майданчик фортеці «Цитадель (вул. Грабовського, 11);

– Оглядовий майданик «Лиса гора»  (захід з вул. Опришківської);

– Panorama Bar готелю «Дністер» (вул. Яна Матейка, 6).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.