Take a fresh look at your lifestyle.

“Зелені” електростанції Козицького за рік заробили 655,4 млн грн, – ЗМІ

131

Десятка найбільших інвесторів у відновлювану енергетику заробила у 2019 році понад 14 млрд грн. У топ-10 є Зіновій Козицький – батько голови Львівської ОДА Максима Козицького – доходи якого склали 655,4 млн грн.

Про це йдеться у спецпроекті LIGA.net, передає УНІАН.

Найбільшим у 2019 році інвестором у “зелену” енергетику виявився олігарх Рінат Ахметов. Йому належить через енергохолдинг ДТЕК понад 1 ГВт потужностей альтернативної енергетики, які виробили минулого року електроенергії на 4,7 млрд грн. Частка на ринку – 25,5%.

Нагадаємо, днями в Україні спалахнув черговий скандал. Міністерство енергетики ухвалило новий енергетичний баланс країни на 2020 рік, відповідно до якого вироблення електроенергії атомними електростанціями має бути знижено до половини потужності, а замістити це мають дорожчі «зелена» та теплова генерації. Дане рішення може призвести до значного збільшення ціни на електроенергію.

Блоки АЕС мають бути заміщені блоками вугільних електростанцій, що, фактично, робиться в інтересах олігарха Ріната Ахметова, компанія ДТЕК якого забезпечує близько 65% теплової генерації в Україні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.