Take a fresh look at your lifestyle.

“Собі не шкодують ні зарплат, ні премій, ні доплат”: громадськість обурена бродівськими чиновниками

1 240

Громадські активісти оприлюднили інформацію про декларації доходів двох топ-чиновників міської ради Бродів – заступників мера Романа Сподарика та Олександра Єлиневського.

Про це повідомляють на сторінці спільноти “Броди за лаштунками”

Декларації про доходи високопосадовців за минулий рік з’явилися на сайті НАЗК.

Отож Роман Сподарик отримав у 2019 році понад 433 тисячі гривень зарплати – згрубша, це 36 тис. на місяць.

“Хто ще в Бродах може похвалитися такою платнею? Торік перший заступник Белея взяв і вже встиг повернути майже 100-тисячний кредит. У власності Сподарика квартира в 52 кв.м, чверть іншої квартири в 70 кв.м, також відкрито шість рахунків у банках”, – обурюються громадські активісти.

Зарплата Олександра Єлиневського за минулий рік становила 395 тис. грн. (33 тис. на місяць), плюс пенсія – 85 тис. В заступника та його дружини є будинок в 129 кв.м, квартира в 50 кв.м, п’ять земельних ділянок площею 1200, 1200, 885, 1263, 2499 кв.м і будівля (61кв.м). Є також чотири автомобілі та вісім рахунків у банках.

“Коли читаєш декларації людей, в яких життя вдалося, згадуєш зарплати вчителів та медиків, інших фахівців, які змушені працювати на мінімальну зарплату (4723 грн), пенсії наших стареньких (мінімальна – 1889 грн), – продовжують громадські активісти, – Та бродівські «небожителі» не можуть зрозуміти людей, які чесно працюють і при цьому ледве виживають. Ні, їм не зрозуміти, бо вони ж собі не шкодують ні зарплат, ні премій, ні доплат. Їм платня капає в будь-яку погоду, а ще додайте інші «бонуси», про які не прийнято згадувати в деклараціях”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.