Take a fresh look at your lifestyle.

У Карпатах для туристів будують містечко гобітів (фото)

43

Перші 10 гобітських криївок будуть готові до прийому гостей з 15 червня.

Про це розповідає автор проєкту Андрій Боєчко, передає Твоє місто.

У селищі Верховина в Карпатах влітку постане унікальне містечко Гобітхіл, яке поєднуватиме культуру і традиції казкової Гобітанії і реальної Гуцульщини. .

Гобітхіл не буде готельним комплексом чи турбазою. Кожна хатинка матиме свого власника, і сам власник вирішуватиме, чи здавати своє житло в оренду чи ні. 

Наразі завершилася друга черга будівництва. Третю чергу розпочнуть восени. А влітку запрезентують місто загалу.

Перші 10 гобітських криївок будуть готові до прийому гостей з 15 червня. Наступні 10 криївок планують завершити до 15 липня.

У цього місця будуть свої герб, прапор, пошта, гроші, правила та інші символи. Єдиною домінуючою релігією Гобітхіла, каже Андрій Боєчко, є любов до України, збереження та відтворення традицій жителів карпатських гір та віра в добро.

У містечку працюватиме колиба, санна та лижна траси, траса для зорба, тарзанка і багато інших атракцій для дітей.

«Наше головне завдання – витягти дітей з інтернету і затягти в природу. В Гобітхілі працюватимуть також майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів (звичайно, трохи згодом). Там ми навчатимемо наших дітей традиційним карпатським ремеслам. В місті постійно працюватимуть спортивні та туристичні інструктори. Окремою окрасою міста стане озеро з форелями та осетрами», – заінтригував Андрій Боєчко.

На території встановлять систему септиків та запровадять обов’язкове сортування сміття. Поліетиленові пакети тут будуть заборонені.

Для дорослих розроблять окремі атракції та заняття.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.