Take a fresh look at your lifestyle.

В Україні традиційні цінності потребують захисту, – звернення Панькевича до Дня сім’ї

122

“Сьогодні в світі відзначають День сім’ї. Здавалося б, це свято, яке щодня з нами, однак чи так це насправді? Інститут сім’ї, традиційна родина як цінність нині під загрозою й потребують захисту. Зокрема, й в Україні”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Львівської обласної організації ВО “Свобода” Олег Панькевич.

Свободівець зазначив, що певні середовища на законодавчому рівні намагаються проштовхнути псевдовартості, поширити ідеологію гендеру на освіту та суспільне життя, закріпити в Конституції України викривлені поняття сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

“Сьогодні сім’я потребує захисту, – продовжив Олег Панькевич, – І всім, хто не усвідомлюючи загроз, пропагує псевдовартості, хочу нагадати, що в Конституції України зазначено: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї».

Там також пише, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття, а дорослі діти зобов’язані піклуватися про своїх стареньких батьків. Там закріплено поняття сім’ї, дитинства, материнства і батьківства.

Сім’я Олега Панькевича

Так було споконвіку. І доки ми оберігатимемо святість родини, дотримуватимемося морального закону, заснованого Богом, шануватимемо людську гідність, доти в нас буде твердий ґрунт під ногами, на якому тримається людство, розвиваються держави і народи”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.