Take a fresh look at your lifestyle.

Депутат записав відео, де шкодує за СРСР та прославляє “визволителів”

6 677

На Львівщині депутат Самбірської міськради від Блоку Петра Порошенка Ярослав Кузьмяк цього року у дні вшанування жертв Другої світової війни прийшов на місцевий меморіал разом із своїм другом, де записали відео на якому вшановують радянських “визволителів”, з ностальгією згадують СРСР та жаліють про декомунізацію вулиць.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив учасник російсько-української війни, громадський активіст Антон Петрівський

“Є п’ята колона, а є колаборанти-пристосуванці. І вони живуть посеред нас. Яскравим прикладом є два «чудіка» з міста Самбора Львівської області (один з яких ще й депутат міської ради Ярослав Кузьмяк).

От ці двоє записали відео на цвинтарі в Самборі в якому:

Завантажене відео

1). Назвали декілька разів СССР своєю батьківщиною.

2). Замість того щоб вшанувати пам’ять самбірчан-українців, полеглих в другій світовій, почали розказувати про якогось москаля жиліна (приїхав на танку в Самбір), якого вони назвали «славетним воїном».

3). І вишенька на тортику! Вони говорять що колись іменами таких як жилін називали вулиці, але (УВАГА!!!) нажаль!!! часи помінялись!!

І це при тому, що на цьому меморіалі поховано багато енкаведистів, які не брали участь у бойових діях, натомість винищували український національно-визвольний рух.

У мене запитання до двох категорій громадян України – до самбірчан і до партійних функціонерів тої партії, яка висунула кандидатом такого колаборанта:

– Самбірчани, вам не соромно за свій вибір?

– Партія, вам не соромно висувати таких кандидатів?

Іще прохання ідентифікувати цього другого в фіолетовому светрику”, – написав Антон Петрівський.

Зазначимо, що у 2011 р. депутати Самбірської районної ради від ВО “Свобода” брати Михайло та Володимир Коваліви провели 67 днів у львівському СІЗО за перешкоджання комуністам вшанувати у Львові День победи.

Після подій Революції гідності на Майдані та з початком теперішньої російсько-української війни в Україні активно проводять декомунізацію.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.