Take a fresh look at your lifestyle.

Львівським лікарям завезли нове медичне обладнення та костюми

28

13 лікарень Львівської області отримали медичне обладнання та захисні костюми від групи «Нафтогаз».

Про це повідомляє Львівська обласна рада.

Ідеться про мобільний цифровий рентген-апарат, чотири комплекти обладнання для проведення ультразвукової діагностики (УЗД), 23 монітори пацієнта та 34 880 одноразових захисних костюми для медперсоналу.

Так, Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня отримала рентген-апарат, УЗД-обладнання та монітори пацієнта.

Центр легеневого здоров’я, 8-ма міська клінічна лікарня та госпіталь ветеранів війни і репресованих отримали захисні костюми та медичне обладнання.

«Хоча ми на сьогодні забезпечені і костюмами, і респіраторами, і деззасобами, але ми не знаємо, скільки триватиме ця пандемія. Передбачаємо, що захворюваність триватиме ще щонайменше 2-3 місяці. Тож допомога слушна», – прокоментував гендиректор ЦЛЗ Любомир Рак.

Окрім того, благодійна допомога надійшла до Городоцької, Мостиської, Яворівської, Самбірської, Дрогобицької, Стрийської, Миколаївської та Жидачівської центральних районних лікарень і КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час щоденного брифінгу МОЗ повідомив, що завтра, 18 травня, почнеться розподіл між регіонами костюмів біозахисту для медиків від МОЗ.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.