Take a fresh look at your lifestyle.

Активісти оприлюднили захмарні премії мера Бродів

1 350

Зарплата міського голови Бродів Анатолія Белея за минулий рік становить понад 478 тисяч грн., тобто приблизно 40 тис. грн. на місяць.

Про це повідомляють громадські активісти на сторінці у Фейсбук “Броди за лаштунками”.

Подаємо повний текст оприлюдненої інформації:

“Для початку хочемо пояснити, чому ми оприлюднюємо інформацію про зарплати бродівських посадовців. Тільки тому що зарплату їм виплачує громада Бродів, тобто кожен з платників податків «скидається» на їхнє безбідне життя, і бродівчани як роботодавці мають право знати, куди і в яких обсягах йдуть їхні гроші. І робити висновки.

Анатолій Белей

Отож, як обіцяли, гроші й статки міського голови Бродів Анатолія Белея, які зазначені в його декларації за підсумками 2019 року. Зарплата мера за минулий рік становить понад 478 тисяч грн., тобто приблизно 40 тис. грн. на місяць. А далі вас розчаруємо: ні квартири, ні будинку, ні землі, ні автомобіля, ні банківських вкладів у власності Белея нема – все записане на його дружину. Детальніше – в декларації на офіційному сайті НАЗК.

Тож вам вирішувати: чи має право міський голова брати собі з громадської скарбниці аж по 40 тис на місяць, в той час, коли більшість його роботодавців живуть і утримують сім’ї на значно меншу зарплату? Може, варто бути скромнішим?”

Раніше активісти оприлюднили суми зарплат заступників мера Бродів:

Зарплата Олександра Єлиневського за минулий рік становила 395 тис. грн. (33 тис. на місяць)

Роман Сподарик отримав у 2019 році понад 433 тисячі гривень зарплати – згрубша, це 36 тис. на місяць.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.