Take a fresh look at your lifestyle.

Брати Коваліви відреагували на дії депутата Кузьмяка, який святкував День победи

1 193

Громада Самбора повинна надати належну відповідь депутату своєї міської ради від Блоку Петра Порошенка Ярославу Кузьмяку, який 9 травня прийшов на місцевий меморіал разом із своїм другом, де записали відео на якому вшановують радянських “визволителів”, з ностальгією згадують СРСР та жаліють про декомунізацію вулиць.

Про це у своєму відкритому зверненні зазначили свободівці, учасник російсько-української війни Михайло Ковалів та волонтер Володимир Ковалів, які у 2010 р. провели 67 днів у львівському СІЗО за перешкоджання проросійським силам вшанувати у Львові День победи. До тексту звернення додано також фото із затримання та з лави підсудних у 2010 р.

Подаємо текст звернення:

“У травні минула девята річниця, коли свободівці, націоналісти, патріоти, українці дали відсіч спробі зароджующогося “рускаго міра” вступити до славного українського Львова. Заїжджі провокатори із червоною шматою більшовицьких окупантів та шовіністичними рускімі колорадськими стрічками намагалися пройтися львівськими вулицями.

Фото із святкування 9 травня у Львові Дня победи представниками Комуністичної партії України, партій “Родина” та “Русское единство”.

Ми відстояли Львів і назавжди прогнали нащадків окупантів. Багато патріотів потерпіло від рук “проруского режиму в Україні”. Відсиділи за гратами й ми. Пройшов час, рухнув режим, втік Янукович, відбувся Майдан, Росія напала на Україну і ми відстояли Батьківщину. Однак війна триває…

Арешт Володимира Коваліва

Брати Коваліви на лаві підсудних за намагання перешкодити проросійським силам святкувати у Львові День победи, 2010 р.

І ось… у рідному Самборі місцевий покруч і манкурт водить цвинтарем, де поховані червоні окупанти, нквеесники і інший комуністичний набрід та розповідає заїжджому, можливо, попу, що тут “поховані захисники СРСР, “славетні герої” і “шкодує, що колись їхніми іменами були названі вулиці Самбора, а зараз вже ні”, “запевняє попа, що вони житимуть у його серці”. Святотацтвом і блюзнірством виглядало, як наш хрунь і руский піп віталися Христос Воскрес! до пятикутної москальської зірки.

Завантажене відео, де депутат Кузьмяк шкодує за СРСР

Світе змінися, як це пережити! Якби цей покруч був звичайним хлопом, надавали б по морді і накопали в сраку! А ні, це депутат міської ради Самбора, за якого голосували самбірчани, член фракції Петра Порошенка, який доручив йому депутатський мандат своєї політсили.

А тому вимагаємо від депутатів міської ради дати належну оцінку цьому з дозволу сказати депутату, поставити рішучий заслін і дати жорсткий відкош спробі “рускаго міра” запхати носа у Самбір. Закликаємо самбірську громаду, яка голосувала за це людське непорозуміння відібрати у цієї істоти мандат депутата.

Дорогі українці, шановні самбірчани! Памятаймо! Всі окупанти, загарбники і агресори у всьому світі опиралися на місцевих покручів і манкуртів, у яких немає серця, у душі СРСР, а в кишені доляри і там немає місця для українського! Найменший такий прояв потрібно негайно випалювати каленим залізом”!

Підписали:

Депутат Львівської обласної ради, член ВО”Свобода”, учасник війни з Росією Михайло Ковалів

Депутат Самбірської районної ради, активіст Майдану, волонтер, член ВО”Свобода” Володимир Ковалів.

Зазначимо, що вказаний вчинок депутата Самбірської міської ради від Блоку Петра Порошенка Ярослава Кузьмяка раніше засудив учасник російсько-української війни Антон Петрівський.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.