Take a fresh look at your lifestyle.

Депутатом від БПП, який ностальгує за СРСР, має зацікавитися СБУ, – Ковалів

942

Депутатом від Блоку Петра Порошенка, який висловлював жаль за часами, коли вулиці носили назви «совєтських визволителів», має зайнятися СБУ.

Про це заявив 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Михайло Ковалів, виголошуючи депутатський запит до СБУ та інших правоохоронних органів.

За словами Михайла Коваліва, громада Самбора має дати належну оцінку  діям депутата Самбірської міської ради від БПП Ярославу Кузьмяку, який 9 травня прийшов на місцевий меморіал разом із своїм другом, де записали відео про радянських «визволителів», з ностальгією згадуючи СРСР та шкодуючи про декомунізацію. 

Завантажене відео на якому депутат шкодує за СРСР

«У травні минула дев’ята річниця, коли як я відсидів у тюрмі за те, що з побратимами дали відсіч спробі «руского міра» вступити до славного українського Львова, відсіч провокаторам з червоною шматою більшовицьких окупантів, з колорадськими стрічками, які намагалися пройти львівськими вулицями.

Фото із святкування 9 травня 2011 р. у Львові Дня победи представниками Комуністичної партії України, партій “Родина” та “Русское единство”.

І ось у Самборі місцевий манкурт записує відео на могилах енкаведистів, на якому «шкодує, що колись їхніми іменами були названі вулиці Самбора, а зараз вже ні». Це святотатство. Оцінку таким діям має дати не тільки громада Самбора, а й СБУ», – наголосив Михайло Ковалів.  

Зазначимо, що у 2011 р. депутати Самбірської районної ради від ВО “Свобода” брати Михайло та Володимир Коваліви провели 67 днів у львівському СІЗО за перешкоджання проросійським силам вшанувати у Львові День победи.

Брати Коваліви на лаві підсудних у 2011 р. за сутички з проросійськими силами у Львові на 9 травня

Після подій Революції гідності на Майдані та з початком теперішньої російсько-української війни, в Україні активно проводять декомунізацію.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.