Take a fresh look at your lifestyle.

Нові мінські домовленості від влади – це державна зрада і капітуляція, – Тенюх

19

Нові мінські домовленості, які оприлюднив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак, – це державна зрада і капітуляція перед агресором.

Про це заявив 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Ігор Тенюх, виголошуючи звернення до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові.

Як зазначив Ігор Тенюх, створення «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО означає виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами, тобто це реалізація московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт».

«Незаконні терористичні угруповання на рівні з представниками Української держави стають учасниками переговорного процесу, а Росія, яку відповідно до українського законодавства визнано агресором, стає своєрідним арбітром, посередником на рівні з Німеччиною та Францією.

Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Такий «мирний план» означає капітуляцію перед ворогом і продовження війни.

Ми вимагаємо не допустити реалізації такого «мирного плану»; відкликати підписи представників української сторони під документом про створення «Консультативної ради»; усунути від переговорного процесу керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та провести розслідування щодо його дій і заяв; відмовитися від «мінського формату» переговорів як неефективного та докласти зусиль для проведення переговорів у «будапештському форматі», – наголосив депутат.

Він також зазначив, що парламент розглядає питання про подвійне громадянство, що теж становить загрозу для держави і є неприпустимим.  

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.