Take a fresh look at your lifestyle.

Влада причетна до здирницької схеми перевезень на кордоні, – Андрій Чад

5 181

Здирницька схема перевезення на українсько-польському кордоні – це черговий приклад мародерства влади, яка наживається в час епідемії, це спекуляція на людській біді, обдирання заробітчан, які захотіли повернутися додому. 

Про це заявив 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Андрій Чад, виголошуючи депутатський запит до голів Львівської обласної ради  та обласної державної адміністрації.

За словами депутата, нещодавно в ЗМІ було оприлюднено інформацію про організацію начебто Львівською облдержадміністрацією платного перевезення на кордоні з Польщею. За деякими підрахунками на цій схемі на пункті пропуску «Краковець» перевізник за день заробляє 160 тисяч гривень.   

«Здирницька схема перевезення на українсько-польському кордоні – це черговий приклад мародерства влади, яка наживається в час епідемії. Це спекуляція на людській біді, обдирання заробітчан, які захотіли повернутися додому. 

Очевидно, до цієї злочинної схеми задіяні і обласні посадовці, і митна й прикордонна служби. Замість того, щоб організувати для своїх громадян нормальне, безпечне проходження кордону в час найбільшого потоку, застосували тіньові схеми.  

З огляду на великий суспільний резонанс цієї справи, просимо повідомити: чи зверталася Львівська облдержадміністрація до Митної та Прикордонної служб, щоб скоординувати дії на кордоні; чи зверталася в Міністерство закордонних справ для узгодження з польською стороною механізму перетину в таких надзвичайних обставинах; за якими критеріями обрали перевізника; на якій підставі встановлено «тариф» 50 злотих за поїздку в кілька сотень метрів; чи обліковувалися кошти, чи сплачено податки з цього так би мовити «бізнесу», – наголосив депутат.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.