Take a fresh look at your lifestyle.

Кошулинський емоційно звернувся до Львівської ОДА з вимогою припинити бізнес з Росією

2 326

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич та депутат Руслан Кошулинський вимагають від облдержадміністрації проінформувати про виконання рішення про заборону на території Львівської області бізнесу країни-агресора.

Про це йдеться в їхньому депутатському запиті, який підтримано на сесії Львівської обласної ради 19 травня 2020 року.

Руслан Кошулинський у своєму виступі з трибуни ради наголосив, що в Україні, зокрема на Львівщині є в продажу товари з країни-агресора. «Вони вбивають українців! Не можна давати жодної копійки бізнесу країни-агресора», – наголосив у своєму виступі Руслан Кошулинський.

Він нагадав, що 24 грудня 2019 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» було ухвалено рішення «Про діяльність на території Львівської області суб’єктів господарювання країни-агресора та інших, що прямо чи опосередковано підконтрольні фізичним чи юридичним особам країни-агресора».

Зокрема, було вирішено рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Львівської області, припинити в місячний термін господарські взаємовідносини із суб’єктами господарювання Російської Федерації.

Також рішення передбачало рекомендації Львівській обласній державній адміністрації: звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням у місячний термін сформувати перелік підприємств та осіб РФ; забезпечити умови оприлюднення та щомісячне оновлення на офіційних веб-сайтах місцевих державних адміністрацій області, органів ДФС та митної служби згаданого вище переліку підприємств та осіб РФ; звернутися до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування або розширення санкцій до підприємств та осіб РФ згідно зі спеціальним законодавством України про санкції.
Свободівці ініціюють заслуховування на сесії інформації про виконання зазначеного рішення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.