Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаїв підтримав Раду Церков і виступив проти гендерної ідеології у законодавстві

99

20 травня сесія Миколаївської міської ради прийняла звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо неприпустимості впровадження гендерної ідеології в законодавство України.

Про це повідомив ініціатор звернення, свободівець Миїайло Галущак.

“Вважаємо, що зареєстрований законопроєкт № 3316 є ще одним кроком до впровадження гендерної ідеології в українське законодавство. Додамо, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала парламентський Комітет відхилити вказаний законопроєкт та провести широке громадське обговорення.

Україна є християнською державою і ми повинні зберегти для нащадків наші цінності, які на цій землі плекалися століттями”, – наголосив свободівець Михайло Галущак.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстровано Проєкт Закону № 3316 від 09.04.2020 р. “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)”.

У цьому документі, зокрема, пропонується доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею 1611, яка трактує як злочин  публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, переслідування чи приниження гідності осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. На практиці, влада пропонує 8 р. тюрми за образу ЛГБТ.

Зазначимо, що подібні звернення від місцевих рад ВО “Свобода” ініціює і в інших місцевих радах Львівщини.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.