Take a fresh look at your lifestyle.

Сесія міської ради Миколаєва прийняла звернення щодо неприпустимості здачі державних інтересів

355

20 травня сесія Миколаївської міської ради прийняла звернення до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові.

Про це повідомив ініціатор звернення, свободівець Михайло Галущак.

Нові мінські домовленості, які оприлюднив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак, – це державна зрада і капітуляція перед агресором.

“Створення «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО, – зазначив у коментарі Михайло Галущак, – означає виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами, тобто це реалізація московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт». Незаконні терористичні угруповання на рівні з представниками Української держави стають учасниками переговорного процесу, а Росія, яку відповідно до українського законодавства визнано агресором, стає своєрідним арбітром, посередником на рівні з Німеччиною та Францією”.

Свободівець переконаний, що ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Такий «мирний план» означає капітуляцію перед ворогом і продовження війни.

У тексті звернення є наступні вимоги:

  • відкликати підписи представників української сторони під документом про створення «Консультативної ради»;
  • усунути від переговорного процесу керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та провести розслідування щодо його дій і заяв;
  • відмовитися від «мінського формату» переговорів як неефективного та докласти зусиль для проведення переговорів у «будапештському форматі».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.