Take a fresh look at your lifestyle.

“Свобода” підтримала позицію громад щодо створення Стебницької ОТГ

756

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді підтримує позицію Стебницької міської ради та місцевих активістів щодо включення до перспективного плану формування територій громад Львівської області Стебницької ОТГ.

Про це йдеться в депутатському запиті голови фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олега Панькевича, яке підтримано 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради.

Як йдеться в запиті, Львівська ОДА в перспективному плані віднесла Стебницьку територіальну громаду до Дрогобицької міської ОТГ.
«Громада доводить неприпустимість приєднання Стебницької міської громади до проєктованої Дрогобицької міської ОТГ. Стебник є розвинутим містом з населенням понад 20 тисяч, у якому працюють понад 50 підприємств і підприємців; у місті є вся необхідна для якісного надання адміністративних послуг соціальна, житлово-комунальна та освітня інфраструктура.

За попередніми підрахунками проєктована Стебницька міська ОТГ буде мати достатні показники спроможності відповідно до Методики формування спроможних громад», – йдеться в запиті.

Депутат просить голів обласної ради та облдержадміністрації вжити заходів для збереження Стебницької міської ради як окремого органу місцевого самоврядування, а також внести відповідну проєктовану ОТГ до перспективного плану Львівської області.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.