Take a fresh look at your lifestyle.

“Свобода” вимагає включення Дублянської ОТГ до перспективного плану

29

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич вимагає включення Дублянської міської ОТГ до перспективного плану формування територій громад Львівської області.

Про це він зазначив у своєму депутатському запиті до голів обласної ради та облдержадміністрації, який підтримано 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради.

За словами депутата, до нього звернувся міський голова м. Дубляни щодо включення проєктної Дублянської міської ОТГ до перспективного плану формування територій громад Львівської області.

«24 лютого 2020 року Львівська ОДА скерувала проєкт перспективного плану на Кабмін. У ньому всупереч волі громади, а також чинному законодавству територіальні громади м. Дубляни, с. Ситихів, с. Малі Підліски у складі Дублянської міської ради приєднують до проєктованої Львівської міської ОТГ.

На думку Дублянської громади, таким чином знищується окремий орган місцевого самоврядування у м. Дубляни. Львівська облдержадміністрація так і не провела належних консультацій з представниками Дублянської міської ради, порушуючи Європейську хартію місцевого самоврядування, Конституцію України, Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методику формування спроможних громад», – зазначає депутат.

Нагадаємо, що Дублянська міська ОТГ передбачена у чинному перспективному плані формування територій громад Львівської області, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №1158 (в редакції від 19.07.2017 р. №491-р).

Відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою КМУ №34 від 24 січня 2020 року, проєктована Дублянська міська ОТГ має високий рівень спроможності.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.