Take a fresh look at your lifestyle.

Ті, що продали українську землю, відповідатимуть за злочин, – Панькевич

70

Рішення Верховної Ради України про розпродаж української землі є злочинним, аморальним і антиконституційним.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 19 травня 2020 року на сесії Львівської обласної ради.

«Влада і її союзники з так званої патріотичної опозиції, усі ці служки олігархів у парламенті, зневажили волю свого працедавця – українців, більшість з яких категорично проти земельного дерибану. Прикриваючись нібито вимогами МВФ, турботою про українського фермера та селян, лякаючи дефолтом задля отримання кредиту, вони продали майбутнє наших дітей і онуків, продали Україну.

Цей закон призведе до купівлі за безцінь української землі олігархами-латифундистами та іноземними банками. Спершу через підставних осіб вони за безцінь викуплять паї збіднілих українських селян. А з 2024 року, отримавши право збільшувати концентрацію земель до 10 тис. га в одні руки, вже не ховаючись, розділять між собою решту українських земель, зокрема тих, що перебувають у державній і комунальній власності. Українське фермерство фактично буде знищене.

Голосування показало, що до відвертих ворогів України з ОПЗЖ в цьому парламенті долучилися ще 259 зрадників-мародерів.
Вони представляють фракції «Слуга народу», «Європейська солідарність» і «Голос», а також депутатську групу «Довіра». Усіх ми знаємо поіменно, і всі вони понесуть відповідальність за скоєний злочин», – наголосив депутат.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.