Take a fresh look at your lifestyle.

Як змінити домен для сайту і при цьому не втратити весь трафік

68

Для тих, хто має свій веб-сайт буде корисна інформація про те, як змінити домен для сайту і при цьому не втратити весь трафік.

Знайти ж імена для Ваших доменів можна на сайті Regery

Хостинги із сайту regery.com.ua (для збільшення – клікайте):

Якщо у Вас вже є діючий сайт на старому доменному імені, але ви натрапили на вільне доменне ім’я, яке набагато коротше, краще звучить і запам’ятовується? Наприклад, remontnik.kiev.com набагато краще за цими критеріями, ніж remont-kvartir-i-balkonov.kiev.com. Або Ви ж зареєстрували торгову марку і тепер можете використовувати доменне ім’я в зоні .com, яке також зручніше для запам’ятовування і викликає більше довіри у ваших клієнтів? Тоді Ви точно задумалися про те, що треба змінити доменне ім’я, але при цьому не втратити існуючих клієнтів, трафік і позиції в пошукових системах.

Інформацію про те, як змінити доменне ім’я з мінімальними наслідками, ми викладемо далі і розповімо. Відразу варто відповісти на питання, коли переносити сайт на новий домен. Чим раніше Ви це зробите, тим менше змін вам доведеться робити і тим менше ви втратите трафіку в абсолютних значеннях. На жаль, зміна доменного імені практично неможлива без змін трафіку і позицій. Однак, це лише тимчасове явище і, якщо все зроблено правильно, позиції швидко відновляться.

Спочатку потрібно підготуватися до зміни домену. Відразу варто відповісти на питання, коли переносити сайт на новий домен. Чим раніше ви це зробите, тим менше змін вам доведеться робити і тим менше ви втратите трафіку в абсолютних значеннях. На жаль, зміна доменного імені практично неможлива без змін трафіку і позицій. Однак, це лише тимчасове явище і, якщо все зроблено правильно, позиції швидко відновляться.

Спочатку потрібно підготуватися до зміни домену. При зміні домену обов’язково потрібно скласти детальний чек-лист і внести туди всі пункти, які вам потрібно виконати.

Неможливо скласти універсальний чек-лист, так як у кожного сайту є свої особливості, які потрібно врахувати. Однак можна виділити базові дії, актуальні для будь-якого сайту. Для зручності користування чек-листом, його можна розбити на категорії: зробити заздалегідь, зробити безпосередньо перед зміною домену, зробити під час зміни домену, зробити після зміни домену.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.