Take a fresh look at your lifestyle.

Депутати засудили проросійську політику Зеленського

198

26 травня сесія Бродівської районної ради з ініціативи голови фракції ВО «Свобода» Володимира Чехута ухвалили заяву з приводу першої річниці президентства Володимира Зеленського. Вони засудили проросійську політику чинної влади.

Як йдеться в заяві, за рік правління Володимира Зеленського українці переконалися, що новий президент нічого не спромігся змінити в державі, зрештою навіть не намагався це зробити.

«Війна, яку обіцяли закінчити за два тижні, триває донині. Влада тримається безперспективного Нормандського формату з тими самими Мінськими угодами, тою самою формулою Штайнмаєра і тим самим продовженням особливого статусу для Донбасу. Міжнародна політика, яку обіцяли зміцнити партнерством потужних антимосковських держав, так і не зміцнилася. І рік тому, і сьогодні інтереси України перед Кремлем обстоюють ті самі бізнес-партнери Путіна.

Внутрішня політика, в якій насамперед обіцяли боротися з олігархами – так і залишилася боротьбою цих олігархів проти українців. Їм належать цілі галузі в економіці, фракції й групи в парламенті», – йдеться в заяві.

Рада наголошує, що Зеленський і «команда» завершили те, чого інші домагалися десятиліттями – продали землю.

Депутати закликали українців здійснити докорінні зміни: зламати олігархічну систему влади і розпочати будувати соціально справедливу, національну Державу.

Зазначимо, що раніше фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді зареєструвала заяву щодо першої річниці президентства Володимира Зеленського, у якій розкритикувала дії чинної влади.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.