Take a fresh look at your lifestyle.

Влада дурила людей і робила по-своєму, – Панькевич про ОТГ, які затвердили на Львівщині

4 232

“Затвердження на Кабміні перспективного плану формування ОТГ Львівщини не стало крапкою в тривалій епопеї. Кілька десятків громад, яких об’єднали (приєднали) всупереч їхній волі, висловили своє обурення й готовність відстоювати свої права. Наразі – в судах. І я цілком поділяю їхній гнів і підтримую наміри боротися”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

“Не називайте це децентралізацією!, – продовжив свободівець, – Методи швидше нагадують радянську примусову колективізацію. Це просто нарізання територій без жодної думки про людей, які на них живуть. Які тут народилися чи одружилися, в яких тут діти і батьки, рідний дім, могили предків, робота, друзі, сусіди… Тут – їхнє життя. І хтось взяв ножа (віртуального) і порізав усе, як бажав…”.

Люди навіть перекривали міжнародні траси, але їх все одно не чули (Волицька ОТГ)

Олег Панькевич зазначив, що децентралізаційна реформа, яку починав Порошенко, отримала продовження у виконанні Зе-влади.

“Чи то справді вони там всі настільки криворукі, чи дійсно керуються тільки шкурними мотивами, але в кінцевому результаті ми отримали оцю от недореформу. Людей дурили, зганяли на якісь начебто публічні обговорення, а потім за лаштунками насміхалися і робили по-своєму. На Львівщині антигероєм у цьому процесі стала не тільки облдержадміністрація, яка породила цей «безперспективний» план, а й обласна рада, передусім її керівництво, яке на волання громад робило покерфейс і відкладало все на потім”, – наголосив голова фракції ВО “Свобода”.

Панькевич додав, що тут нема чого дивуватися, бо реалізовувати реформу в ЛОДА доручили наближеному до голови облради чиновнику, який так добре впорався із завданням на Львівщині, що посів крісло в уряді Зе. Мова йде про Василя Лозинського, який тепер є першим заступником міністра розвитку громад та територій, а до того працював першим заступника голови ЛОДА, а перед цим – виконавчим директором Львівської обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” і відповідно до займаної посади був підлеглим голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

Заступник міністра в Уряді Зе Лозинський і голова облради від БПП Ганущин

“Інший порошенківський кадр (заступник Синютки, який втілював найуспішнішу реформу Порошенка), – продовжив Олег Панькевич, – за нової влади теж опинився в уряді (мова йде про першого заступника міністра з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій Ростислава Замлинського, який до того працював заступником голови ЛОДА Олега Синютки).

І їм нічого не муляє. Опозиція-влада, честь-гроші – це вибір для ідеалістів, наївних романтиків. У владних колах інші правила.
Але є світлий промінь в цьому царстві пітьми. Люди – зневажені й змучені, але нескорені – готові боротися. Боротьба – це ніколи не пізно й ніколи не марно”.

Замлинський і Синютка. Фото “Варіанти”
Замлинський і Синютка. Фото ІА “Варіанти”

Зазначимо також, що т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій раніше працювала начальником департаменту освіти Львівської ОДА у часи президенства Петра Порошенка.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.