Take a fresh look at your lifestyle.

Депутати із Яворівщини розкритикували перший рік правління Зе

217

У п’ятницю, 29 травня, сесія Яворівської районної ради прийняла Заяву щодо першої річниці президентства Володимира Зеленського.

Ініціювали прийняття заяви голова Яворівської районної організації ВО “Свобода” Ігор Ікавий.

Подаємо текст заяви:

“Минув рік президентства Володимира Зеленського. За цей час українці переконалися, що новий президент нічого не спромігся змінити в державі, зрештою навіть не намагався це зробити. Війна, яку обіцяли закінчити за два тижні, триває донині.

Текст заяви виголошує Ігор Ікавий

Влада тримається безперспективного Нормандського формату з тими самими Мінськими угодами, тією самою формулою Штайнмаєра і тим самим продовженням особливого статусу для Донбасу, яке підтримано голосуванням коаліції «Слуги народу», ОПЗЖ і «Європейської солідарності».

Міжнародна політика, яку обіцяли зміцнити партнерством потужних антимосковських держав, так і не зміцнилася. І рік тому, і сьогодні інтереси України перед Кремлем обстоюють ті самі бізнес-партнери Путіна. Внутрішня політика, в якій насамперед обіцяли боротися з олігархами – так і залишилася боротьбою цих олігархів проти українців. Їм належать цілі галузі в економіці, фракції й групи в парламенті. Хіба що схеми оновилися: «Роттердам+» замінив «Енергоатом-».

Незамінний Аваков як був, так і є незамінним. Кумівство і корупція також не зникли ні з парламенту, ні з Кабінету Міністрів, ні з Офісу президента. Лише оновили «нові обличчя» – набрали в уряд чиновників з урядів Порошенка та Януковича.

Водночас Зеленський і «команда» завершили те, чого всі минулі влади домагалися десятиліттями – продали землю за допомогою коаліції «Слуги народу», «Європейської солідарності» й «Голосу». Вони прославилися забороною заробітчанам на виїзд з країни й цинічною обіцянкою зарплати в 6-8 тис. грн. Весь цей час ми чули масу порожніх обіцянок перед виборами та переливання з пустого в порожнє протягом року на посаді.

Укотре українцям вдалося втримати країну, але відсутність найгіршого сценарію розвитку подій зумовлена лише суспільним спротивом. Однак ми прагнемо докорінних змін: зламати олігархічну систему влади і розпочати будувати соціально справедливу, національну Державу”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.