Take a fresh look at your lifestyle.

“Яворина” ініціювала виплати для дітей загиблих бродівських льотчиків

289

“Рік тому, 29 травня 2019-го, сталася трагедія – під час тренувального польоту загинули четверо військовослужбовців 16-ої авіаційної бригади, що дислокується в м. Бродах – командир військової частини полковник Ігор Мазепа, льотчик-штурман Владислав Попенко, бортовий авіаційний технік-інструктор Василь Романюк та бортовий авіаційний технік Павло Дацюк”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова Об’єднання українок “Яворина”, свободівка Ірина Сех.

Сім’ї військових втратили своїх найрідніших.

“Із великим болем сприйняли трагедію на Львівщині та в усій Україні, адже ми втратили професійних військових, пілотів, яких не так багато і яких так потребує наша держава, що змушена оборонятися від агресора, – продовжила Ірина Сех, – Зокрема, командир Ігор Мазепа у 2014-му брав участь у воєнних діях на сході України, за мужність і героїзм його нагородили орденом Данила Галицького. Тоді, на війні, він мало не загинув: його вертоліт обстріляли ворожі війська з протитанкової ракети, Мазепа витягнув свій екіпаж з палаючого вертольота, на щастя, вцілів. Смерть наздогнала його вже після повернення з АТО…”.

Голова “Яворини” переконана, шо про таких людей держава має пам’ятати щоденно, а їхні осиротілі родини мають бути забезпечені всім необхідним.

“Однак, насправді не все так, як хотілося б. Наша громадська організація – Об’єднання українок «Яворина» – ініціювала виплати для дітей воїнів, які служили в АТО/ООС, а загинули після повернення з війни на службі. Хочемо, щоб цю категорію включили до програми, яку ще в 2015 році з нашої ініціативи ухвалила Львівська облрада, передбачивши пенсії для сиріт учасників російсько-української війни. Хочемо, щоб такі родини відчували турботу громади й держави”, – наголосила Ірина Сех.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.