Take a fresh look at your lifestyle.

Це вже не влада, а «зелена зараза», – Панькевич прокоментував адмінреформу

454

Влада зневажила права громад, порушила законодавство, ухвалюючи рішення про формування ОТГ.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич  2 червня 2020 року на сесії облради під час обговорення питання про реформу децентралізації.

«Нас дуже турбує те, як обговорювалося питання формування ОТГ, як проводилася ця реформа на Львівщині – дуже важлива реформа. Виявляється, що Кабінет міністрів України  не є високим органом державної влади – це швидше «шарашкіна контора». Бо як інакше називається влада, яка порушує законодавство. Це вже не влада, а банда, «зелена зараза», яка може спричинити ще гіршу біду, ніж Covid, бо вона руйнує засади держави», – зазначив Олег Панькевич.

Він навів приклад Підгорецької громади Бродівського району, чиї права порушено.

«Кабінет міністрів порушує порядок, який сам встановлює, порушує закон про добровільне об’єднання громад. Виявляється, що позицію облдержадміністрації не враховують, позицією обласної ради знехтувано ще раніше, коли внесли зміни в законодавство, позицію громад, висловлені рішеннями місцевих рад, не беруть до уваги. Не зважають на акції протесту, на перекриття доріг. Я запитую виконавчу владу: до чого ви доведете людей, що буде далі?» – наголосив депутат.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.