Take a fresh look at your lifestyle.

Президенти приїжджають на Львівщину перерізати стрічки і не бачать екологічних катастроф, – Панькевич

711

Президенти та інші столичні посадовці приїжджають на Львівщину перерізати  стрічки, але не їдуть на Стебницький «Полімінерал» чи інші гірничо-хімічні підприємства, які загрожують техногенними катастрофами.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 2 червня 2020 року на сесії облради під час обговорення питання про обвал карстових порід на Стебницькому гірничо-хімічному підприємстві «Полімінерал».

«Проблема «Полімінералу» – це проблема не лише Львівської області, і це яскравий приклад того,  що може статися, якщо влада працює не на інтереси держави. Як результат – невиконання інвестиційних зобов’язань і техногенна катастрофа, постійна загроза екологічного лиха. І це не єдине підприємство на Львівщині, яке загрожує катастрофою», – наголосив Олег Панькевич.

За його словами, ні попередня, ні чинна влада не мали плану дій щодо ліквідації наслідків лиха та щодо попередження таких ситуацій в майбутньому.

«Шкода, що облрада запізно слухає це питання. За ці три роки на Львівщину безліч разів приїжджали посадовці з Києва, зрештою скільки разів приїжджав тодішній президент, особливо перед виборами, перерізав стрічки, але жодного разу не поїхав на «Полімінерал» чи інші проблемні підприємства. Так само і чинна влада. Сьогодні ми переконалися, що в них немає плану дій», – зазначив депутат.  

Стебник
Провалля у Стебнику


Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.