Take a fresh look at your lifestyle.

Кошулинський вимагає не допустити закриття підприємств в умовах епідемії

398

В умовах епідемії влада має подбати про збереження підприємств, які дають робочі місця й надходження до бюджету.

Про це заявив 4 червня 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутат  фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, виголошуючи депутатський запит.

«В умовах епідемії та карантину малий і середній бізнес перебуває на межі виживання. Це загрожує втратою робочих місць, ненадходженням податків до бюджетів, зокрема з доходів фізичних осіб, це впливає на долі людей, які не мають за що утримувати сім’ї.

«До мене звернулися представники Яворівського керамзитового заводу (ТОВ «Яворівське заводоуправління будівельних матеріалів») щодо загрози повної зупинки підприємства через можливе відключення газопостачання. Без роботи можуть залишитися 70 осіб. Причина – заборгованість за газопостачання перед монополістом ПАТ «Львівгаз». Упродовж двох років підприємство неодноразово зверталось щодо реструктуризації заборгованості та відновлення діяльності підприємства, на що жодної відповіді не отримували.  Позиція «Львівгазу» може довести підприємство до банкрутства», – зазначив Руслан Кошулинський.

Він вимагає від голови Львівської облдержадміністрації та голови правління ПАТ «Львівгаз» вжити невідкладних заходів для збереження функціонування Яворівського керамзитового заводу (ТОВ» Яворівське заводоуправління будівельних матеріалів») та реструктуризації спірних заборгованостей між цим підприємством та ПАТ «Львівгаз».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.