Take a fresh look at your lifestyle.

“Тепер гівн@ в головах українців стане ще більше”, – політолог про нового міністра культури

632

“Тепер гівн@ в головах українців стане ще більше, мабуть єдина посудина, котра здатна увібрати гівна скільки, скільки їй туди увіллють – це голова українця. Ні виходок, ні відро, ні горщик для такого не годяться”.

Такими словами політолог, свободівець Андрій Міщенко прокоментував призначення міністром культури та інформаційної політики нардепа від “Слуги народу” Олександра Ткаченка.

Андрій Міщенко у супроводі до свого допису додав анекдот:

“- Альо, ета прачєчная?
– х…ячєчная, ета міністєрства культури!”

“Вся біда постколоніальної України в тому, – продовжив свободівець, – що так званій иліті, через, котру українці завжди пересварені і, за котру готові один одному писки бити, наср@ти на головне, що здатне витягнути з прірви будь-який народ – на освіту та культуру. Ющенко поставив міністром освіти соціаліста і просто мразь – ніколаєнка, при януковичу табачнік і якийсь ніхто з Дрогобича міністром культури, при порошенкові квіт, ґрінєвічь, знишук і любий кумасьо Стець. А при Зеленському?…, а при Зеленському така ж сама ср@нь”.

Андрій Міщенко додав: “Уявляєте, яка була б якість громадянина України, якщо б він отримував освіту на національній та світоглядній основі? Освіта без національної складової – меч в руках божевільного. Тому українець її і не отримує, бо тоді в цієї иліти не було б шансу не те, що президентом в Україні стати, а й депутатом в селі.

Геть гівно, поверніть нам минуле, гегегегей!

Ето прачєчная, да, да, настоящая прачєчная…”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.