Take a fresh look at your lifestyle.

Чому Львівщина остання у боротьбі з коронавірусом: Панькевич вимагає звіту Козицького

6 309

Зростання кількості захворювань на COVID-19, погіршення соціально-економічної ситуації, численні акції протесту свідчать про нездатність Львівської облдержадміністрації долати виклики. Водночас ЛОДА опинилася на останньому місці в рейтингу за рівнем виконання рішень уряду щодо запобігання поширення на території України COVID-19.

Про це заявляє голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич у своєму зверненні на адресу голови облради Олександра Ганущина і закликає дати оцінку діям ЛОДА на сесії, яка відбудеться 18 червня 2020 року.

«Громадськість Львівщини висловлює невдоволення діяльністю Львівської облдержадміністрації в умовах пандемії. Зростання кількості захворювань на COVID-19, смертності внаслідок ускладнень, погіршення соціально-економічної ситуації, зростання протестних настроїв громадян свідчать про нездатність ЛОДА працювати в таких умовах та долати виклики.

Водночас 17 червня 2020 року на сайті Кабінету міністрів України оприлюднено рейтинг обласних державних адміністрацій за рівнем виконання рішень уряду та прем’єр-міністра України щодо запобігання поширення на території України COVID-19. У результаті оцінювання Львівська облдержадміністрація опинилася на останньому місці.   

Вважаю, що Львівська обласна рада як найвищий представницький орган Львівщини не може залишатися осторонь проблеми і має належно відреагувати на такий стан справ та дати оцінку діяльності обласної державної адміністрації.

З огляду на це, закликаю Вас першочергово розглянути на пленарному засіданні 18 червня 2020 року питання про виконання Львівською ОДА заходів із подолання епідемії», – йдеться в депутатському зверненні.

Нагадаємо, що 2 червня, на останній сесії Львівської обласної ради більшість депутатів ради не підтримали пропозицію голови фракції ВО “Свобода” Олега Панькевича про висловлення недовіри голові облдержадміністрації Максиму Козицькому, через провал децентралізації на Львівщині.

Результати останнього голосування за недовіру голові ЛОДА Максиму Козицькому:

“За” – 10: усі депутати від ВО “Свобода”;

“Проти” – 3: Анатолій Дейнека (БПП), Інна Свистун та Михайло Сидорович (“Самопоміч”)

“Утрималися” – 39 (депутати фракцій БПП, “Самопоміч”, “Батьківщина”, “Громадянська позиція”, “Народний Рух України”, УКРОП, “Народний контроль”, група “Незалежні” та позафракційні)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.