Take a fresh look at your lifestyle.

Депутати від Порошенка вдруге побоялися голосувати проти “зеленої” влади

6 232

18 червня сесія Львівської обласної ради розглядала питання Про заслуховування інформації облдержадміністрації щодо боротьби з коронавірусом на території області.

Після виступу голови ЛОДА Максима Козицького, голова фракції ВО “Свобода” розкритикував дії обласної влади у боротьбі з коронавірусом. Одним із основних аргументів було те, що Львівська ОДА опинилася на останньому місці в рейтингу за рівнем виконання рішень уряду щодо запобігання поширення на території України COVID-19.

Олег Панькевич у своєму виступі зазначив, що більш некомпетентної адміністрації у такий важкий для України час ще не було. Відтак, голова фракції ВО “Свобода” запропонував визнати роботу ЛОДА у питанні виконання заходів із виконання заходів у боротьбі з коронавірусом визнати незадовільною.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин поставив вказану пропозицію на голосування, однак його більшість це не підтримала. Лише фракція ВО “Свобода” у повному складі проголосувала, щоб визнати незадовільною діяльність голови Львівської облдержадміністрації “команди Зе”.

Результати голосування:

Результати за фракціями:

Блок Петра Порошенка: за – 0, проти – 2, утримався – 1

Об’єднання “Самопоміч”: за – 0, проти – 4, утримався – 1

ВО “Свобода”: за – 8, проти – 0, утримався – 0

ВО “Батьківщина”: за – 0, проти – 0, утримався – 1

Громадянська позиція: за – 0, проти – 2, утримався – 0

УКРОП: за – 0, проти – 0, утримався – 0

Група “Незалежні”: за – 0, проти – 0, утримався – 0

Народний Рух України: за – 0, проти – 0, утримався – 1

Народний контроль: за- 0, проти – 0, утримався – 1

Позафракційні: за- 0, проти – 0, утримався – 1

Нагадаємо, що 2 червня, на передостанній сесії Львівської обласної ради більшість депутатів ради не підтримали пропозицію голови фракції ВО “Свобода” Олега Панькевича про висловлення недовіри голові облдержадміністрації Максиму Козицькому, через провал децентралізації на Львівщині.

Результати голосування за недовіру голові ЛОДА Максиму Козицькому 2 червня:

“За” – 10: усі депутати від ВО “Свобода”;

“Проти” – 3: Анатолій Дейнека (БПП), Інна Свистун та Михайло Сидорович (“Самопоміч”)

“Утрималися” – 39 (депутати фракцій БПП, “Самопоміч”, “Батьківщина”, “Громадянська позиція”, “Народний Рух України”, УКРОП, “Народний контроль”, група “Незалежні” та позафракційні)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.