Take a fresh look at your lifestyle.

Облрада не проголосувала за виділення 10 млн на боротьбу з коронавірусом

911

Більшість Львівської обласної ради не підтримала пропозицію голови фракції ВО «Свобода» Олега Панькевича про виділення з обласного бюджету 10 млн гривень на забезпечення ІФА-тестування мешканців Львівщини.

Також на сесії 18 червня 2020 року  не підтримали пропозицію свободівця визнати незадовільною роботу Львівської облдержадміністрації щодо виконання заходів з подолання епідемії коронавірусу.

«Львівщина б’є антирекорди з кількості захворювань на коронавірус. Кабмін ставить найгіршу оцінку Львівській облдержадміністрації з виконання заходів  подолання епідемії. Але ми й без уряду бачимо, що відбувається. Нам кажуть, що люди винні, бо не носять масок. Але насправді проблема, що ніхто не вірить владі, яка закриває малий бізнес, а відчиняє «Епіцентри». Владі, яка каже, що відмовляє в тестуванні контактних осіб, і хвалиться, що створила аж одне робоче місце в лабораторії», – наголосив депутат.

Він вніс пропозицію доручити адміністрації та профільним комісіям облради знайти резерви для виділення 10 млн грн. на забезпечення ІФА-тестування мешканців області, однак ініціативу не підтримала більшість.

Також Олег Панькевич запропонував визнати незадовільною роботу Львівської облдержадміністрації щодо виконання заходів з подолання епідемії коронавірусу. Це рішення також не набрало достатнього голосів.

Зазначимо, що імуно-ферментний аналіз (ІФА) – це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген – антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

ІФА-тести дозволять розвантажити систему діагностування COVID-19 та підвищити її ефективність, однак для встановлення діагнозу залишається виключно результат ПЛР (лабораторна діагностика).

Нагадаємо, що більшість Львівської облради на чолі із головою Олександром Ганущином (БПП) цього року виділила 35 млн грн на премії для чиновників Львівської облдержадміністрації.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.